Chyba znowu tu na dłużej zostanę. Witajcie ponownie, jeżeli jeszcze mnie pamiętacie ;)

czwartek, 10 listopada 2011

Pierwszy konkurs u Mola Książkowego ;]

Witajcie kochani ;]

Dopiero teraz zauważyłam, że mój blog istnieje już ponad rok, a w tym czasie zajrzeliście na niego już prawie 18 000 razy. Bardzo Wam dziękuję, że tu zaglądacie, bo tak na prawdę gdybyście nie czytali moich wypocin i ich nie komentowali to straciłabym ochotę do zaglądania tutaj, a tak jestem tu dla Was i nie mam zamiaru za szybko znowu tego porzucić.

Z okazji takiej małej uroczystości przygotowałam dla Was pierwszy skromniutki konkurs. Przede wszystkim jest to losowanie, ale jeśli chce, ktoś otrzymać dodatkowy los ma do wykonania zadanie :

Wyraź swoją opinię na temat : " Muzułmanin = terrorysta ? Muzułmanka = podwładna męża ?" Zgadzacie się z tą opinią, sprzeciwiacie się jej, a może nawet robicie coś w tym kierunku ?

Konkurs trwa do soboty 19.11 (włącznie) wyniki 20.11

W komentarzu podajcie link do swojego bloga / adres e-mail oraz jeśli możecie to wklejcie banerek na swoją stronę ;]

A nagrodą w konkursie jest książka "Może dziś nikogo nie zabiję" - Randa Ghazy, wydana przez Wydawnictwo KEFAS.

Zapraszam wszystkich chętnych i życzę szczęścia ;]


Nowość (2)

Wczoraj tj. 9 listopada do księgarni trafiła książka :
Dziedzictwo t. 1 – Christopher Paolini
Kontynuacja „Eragona”
4 część cyklu „Dziedzictwo”
 Cena detaliczna : 49,90zł


Najgłośniejszy światowy megabestseller od 2003 roku. Od sierpnia 2003 roku nieprzerwanie na szczycie list bestsellerów. Eragon – bohater Paoliniego, młody wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę, by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.
Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę, lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja – Alagaesii – jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy... W książce znajdujemy wszystko co niezbędne dla nowej generacji fantasy: wspaniałe walki, historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta elf, która pojawia się w snach Eragona. Czy Eragon pokona złego króla i zostanie Jeźdźcem Smoków, czy ulegnie ciemnej mocy? Odpowiedź poznamy w "Dziedzictwie".
PustaMiska - akcja charytatywna

Obserwatorzy