Chyba znowu tu na dłużej zostanę. Witajcie ponownie, jeżeli jeszcze mnie pamiętacie ;)

piątek, 13 stycznia 2012

Konkurs - Szlakiem II Wojny Światowej.

Konkurs -  Szlakiem II Wojny Światowej.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przeze mnie wraz z Instytutem Wydawniczym ERICA, który przeznaczył dla zwycięzców te oto nagrody :

Zadanie konkursowe :
Wyobraź sobie, że zostałeś przewodnikiem. Do Polski przyjeżdżają turyści z Chin lub innego kraju kontynentu azjatyckiego. Nic nie wiedzą o Polsce, nigdy tutaj nie byli, ale są rządni wiedzy. Europa i Ameryka są dla nich miejscami, po których nigdy nie kroczyli. Poszukują bardzo dobrego i ciekawie mówiącego przewodnika. Gdzieś tam kiedyś usłyszeli o świetnych i potężnych polskich żołnierzach i chcieliby poznać jak najwięcej miejsc, w których rozegrały się ważne lub przełomowe momenty walk na froncie II Wojny Światowej. Chcą wcielić się w role tych walczących mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Wiadomo również, że kochają oni fotografować każdy moment w swoim życiu więc zapewnij im ciekawe widoki ;].


Twoim zadaniem będzie stworzenie trasy po najciekawszych miejscach walk, które każdy może odwiedzić. Twoi niecierpliwi azjatyccy klienci chcą abyś przedstawił im to na piśmie.  Mile widziane są wszystkie pomysł liczy się inwencja twórcza i znajomość historii forma pracy dowolna ;].  

Konkurs trwa do 30 stycznia ;]
Prace wysyłajcie na adres : konkursymol@gmail.com

W składzie jurorskim zasiądą :
Pani Karolina Kawałkowska z Instytutu Wydawniczego ERICA
Karolina Gajewicz -  czyli ja ;] 

A nagrodami będą :

I miejsce 3 książki  
Monte Cassino - Svena Hassela
Królestwo piekieł  - Svena Hassela
Porucznicy 1939  - Tomasza Stężały

II miejsce :
Monte Cassino - Svena Hassela

III miejsce :
Monte Cassino - Svena Hassela

Życzę powodzenia i miłej zabawy ;]
PustaMiska - akcja charytatywna

Obserwatorzy