Chyba znowu tu na dłużej zostanę. Witajcie ponownie, jeżeli jeszcze mnie pamiętacie ;)

niedziela, 20 listopada 2011

Filmowa niedziela #4 - Transformers 3

Tytuł:   Transformers 3
Gatunek :  akcja, sci-fi
Reżyser: Michael Bay
Obsada: Shia LaBeouf (Sam Witwicky) , Josh Duhamel (William Lennox) ,  John Turturro (Simmons), Rosie Huntington-Whiteley (Carly Spencer)
Muzyka :  Steve Jablonsky
Czas trwania: 157 min
Wersja językowa: lektor pl, napisy pl
Moja ocena : 5/10 średni
Cena : 54,90 (DVD)

           
 
Wyjątkowo trudno tym razem napisać mi coś o filmie... Ta cześć to dla mnie przede wszystkim jest słaba, a reżyser postawił na efekty specjalne. Jak dla mnie mało dialogów i słaba fabuła.
 

Wielka prośba !!!

Drodzy Czytelnicy ;] ( ładnie to brzmi ;])

Chciałam Was zapytać czy może ktoś z Was jest w posiadaniu tych książek (lub nawet tylko jednej) i byłby w stanie mi skserować kilka rozdziałów i wysłać na maila ewentualnie wypożyczyć na okres ok 1 miesiąca - w tym czasie ja również mogę Wam pożyczyć coś z mojego skromnego zbioru. Byłabym bardzo wdzięczna i chyba do końca życia nie udałoby mi się odwdzięczyć.

Poszukuję :
„Romantyzm” -Ryszard Przybylski, Alina Witkowska
„Renesans” – Ziomek
„Pozytywizm” Henryk Markiewicz

oraz różnych pozycji z opracowanym pozytywizmem, romantyzmem, renesansem  w literaturze europejskiej. Może nawet ktoś ma jakieś opracowanie książek Olgi Tokarczuk.

Za wszystkie propozycję będę wdzięczna gdyż potrzebne mi są one do prezentacji maturalnej. Jeśli czegoś nie macie, a znacie jakiś ciekawy tytuł to proszę podajcie go a ja postaram się go znaleźć w jakiejś bibliotece.

Pozdrawiam 
MOL

Wyniki konkursu ;]

Bardzo Wam dziękuję za dość liczny udział i wypowiedzenie się w kwestii Arabów. Moje zdanie na temat tych sterotypów jest bardzo podobne. Dla mnie żaden Arab, którego na ulicy spotykam nie jest od razu terrorystą, jest człowiekiem jak każdy z nas mam po prostu inną religię. Natomiast Arabki nie zakładają chust zawsze, bo mężczyzna im każe. Zazwyczaj jest to z powodu ich religii, ale są również dziewczyny, które chusty nigdy nie założyły i nikt nie ma im tego za złe.

Maszyna losująca wygląda tak :A Wielką Zwyciężczynią została .....
...LIMONKA ;]

Gratuluję i proszę o wysłanie adresu na mój mail : karolina.gajewicz@gmail.com

Różnica w czasie to wynik tego, że najpierw zrobiłam print screen listy osób i ja wklejałam ! Nie jest to oszustwo !

I oczekujcie kolejnego konkursu, bo powolutku o nim myślę ;]
PustaMiska - akcja charytatywna

Obserwatorzy