Chyba znowu tu na dłużej zostanę. Witajcie ponownie, jeżeli jeszcze mnie pamiętacie ;)

poniedziałek, 10 października 2011

[#68] "Domowy Fitness. Zapomnij o siłowni." Scott Tudge

Tytuł : Domowy Fitness. Zapomnij o siłowni.
Autor : Scott Tudge
Wydawnictwo : MUZA S.A.
Liczba stron : 175
Rok wydania : 2011
Gatunek : poradnik
Moja ocena : 5/5 rewelacja

Na pewno każdy z Was kiedyś myślał o zadbaniu o swoją kondycję, chciał zgubić kilka kilogramów lub też po prostu lubi odrobinę wysiłku po pracy, aby się odstresować. Nie lubicie tłumu ? Nie macie ochoty aby ktoś na Was patrzył podczas wysiłku? Macie w domu odrobinę miejsca do ćwiczeń ? Jeśli tak to zapoznajcie się z tą ciekawą książką, która zmieniła tak na prawdę moje życie po chorobie. Jako osoba cierpiąca na otyłość przejętą w genach szukałam jakiś łatwych ćwiczeń, które szybko mnie do siebie nie zniechęcą, a w tedy na ratunek przybyła MUZA S.A. właśnie z tą książką.

Pierwsze co rzuca się w oczy kiedy weźmie się tą książkę do ręki to pięne ilustracie, piękna twarda okładka i sztywne kartki, które bardzo długo wytrzymają. Książka składa się z zestawów ćwiczeń podzielonych według naszych celów, oczekiwań i możliwości. Na szczęście osoby początkujące nie zrażą się do tych ćwiczeń, ponieważ są one łatwe i do wykonania przez każdego. 

Bardzo podoba mi się wykonanie książki. Kartki zostały podzielone mniej więcej na połowę. Górne kartki to wyjaśnienie jak wykonywać ćwiczenia, a dolne to plan ile mamy robić powtórzeń których ćwiczeń. Wszystko jest bardzo dokładnie opisane i ułatwia nam zaglądanie do książki bez zbędnych ruchów. Jak na porządne zestawy ćwiczeń przystało wszystko zaczynamy rozgrzewką, a kończymy rozciąganiem ;] 

Myślę, że każdemu kto będzie chciał coś zrobić ze swoim ciałem dobrego książka ta bardzo pomoże i zapraszam do zapoznania się z nią, bo na prawdę warto. Uwierzcie mi na słowo ;]

Mol Książkowy

****************************************
Za książkę bardzo, bardzo dziękuję Wydawnictwu MUZA S.A.

 

Zapowiedzi (6) - Najlepsza wiadomość dnia !!!

Przez przypadek dzisiaj natknęłam się na taką wiadomość :

 
 
Polowanie na wiedźmę z tytułem bakałarza IV stopnia magii bojowej, w dodatku rudą i W. Redną to praca niebezpieczna, skomplikowana, a do tego niewdzięczna. Dość szybko okazuje się komu tak naprawdę kibicuje los i robi się niezręcznie.
Po warowni bogobojnego Zakonu Białego Kruka nocami spaceruje upiór. Bynajmniej nie w celach rozrywkowych. Chociaż, po sprawiedliwości, z jego punktu widzenia jest to pewna rozrywka. Problem w tym, że w efekcie życie straciło już siedmiu pobożnych braci.
Czas sięgnąć po środki ostateczne – zrezygnować z jedynie słusznej i miłej bogom akcji spopielenia wiedźmy, by złożyć jej propozycję nie do odrzucenia.
Jednak upiorna zagadka szybko się komplikuje. W sprawę wyraźnie zamieszany jest świątobliwy Fenduł, patron i założyciel zakonu. Jego czcigodny zezwłok z nieznanych przyczyn i na przekór tradycji unika pobytu w osobistym sarkofagu.
Premiera: rok 2011
Wydawca: wyd. Fabryka Słów

Nowości (1)
Krwawe szaleństwo – Karen Marie Moning
2. część serii „Kroniki Mac O’Connor”

Premiera 5 października


Autorka "Mrocznego szaleństwa" powraca z opowieścią o erotycznej tajemnicy i mrocznej magii, która zapiera dech w piersiach.
Zwyczajne życie MacKayli Lane uległo całkowitej przemianie, gdy postawiła stopę na irlandzkiej ziemi i została wrzucona w świat zabójczej magii i starożytnych tajemnic.
Walcząc o ocalenie życia, Mac musi odnaleźć Sinsar Dubh, mającą miliony lat księgę najmroczniejszej magii, w której znajduje się klucz do władzy nad światami elfów i ludzi. Śledzona przez elfich zabójców, otoczona tajemniczymi postaciami, którym nie może zaufać, Mac czuje się rozdarta między dwoma niebezpiecznymi i kuszącymi mężczyznami - V'lane’em, nienasyconym elfem, który może zmienić podniecenie w obsesję każdej ludzkiej kobiety, i nieprzeniknionym Jericho Barronsem, równie pociągającym, jak tajemniczym.
Przez stulecia mroczne królestwo elfów współistniało ze światem ludzi. Teraz mury zaczynają  pękać, a Mac jest jedynym, co stoi między obiema krainami.

"Rozkosznie mroczna i erotyczna" - Chicago Tribune
PustaMiska - akcja charytatywna

Obserwatorzy