Chyba znowu tu na dłużej zostanę. Witajcie ponownie, jeżeli jeszcze mnie pamiętacie ;)

niedziela, 1 stycznia 2012

TOP 10 x 2 ;]

Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu ma blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień na blogu Klaudyny ;]


TOP 10 książek, które przeczytałam pod wpływem blogerów:
Szamanka od umarlaków, Upadli, Po Zmierzchu, Przeznaczenie Adhary, Słońce Słońc, Igrzyska śmierci, Ścięte głowy, Gildia Magów, Dziewczyny z Hex Hall oraz Bestia ;]


TOP 8 (jakoś tak nie wiem, które inne wybrać) książek, które chce przeczytać w tym roku :
Kłamczuchy, Śmierć w pigułce, O modlitwie, Testament Thubana, Opowieści z meekhańskiego pogranicza, Pieśń czas. Podróże, Pomiędzy, Córka krwi.

A jutro zapraszam po kilka recenzji filmów ;] Muszę nadrobić zaległości ;]. 


A jak wyglądają Wasze TOP 10 ?

sobota, 31 grudnia 2011

Pora trochę powspominać Stary Rok i zaplanować Nowy Rok ;]

Na wielu blogach dzisiaj królują podsumowania roku 2011. U mnie również już zawitał pomysł aby trochę powspominać to co dobre ( tym razem zapominając prawie o tym co złe).  Od początku swojego istnienia mój blog został odwiedzony 21 443 razy. Dziękuję bardzo za taką chęć zaglądania tutaj ;].Rok 2011 był pełen magicznych chwil z książka, ale również z Wami ;]. Każdy komentarz pod każdy postem dawał mi siłę do dalszego dzielenia się z Wami moimi odczuciami i nawet dniem codziennym. Dzięki Wam mój świat stał się ciekawszy i lepszy. Każdą wolną chwilę, którą spędzałam kiedyś nudząc się mogłam zacząć spędzać z książką, a potem z Wami. Muszę podziękować kilku osobom, które w szczególności wprowadziły radość do mojego życia ;]
PustaMiska - akcja charytatywna

Obserwatorzy