Chyba znowu tu na dłużej zostanę. Witajcie ponownie, jeżeli jeszcze mnie pamiętacie ;)

czwartek, 26 stycznia 2012

Nowość (4)

KONKURS - przypominam sie cały czas ;]

Dziedzictwo t. 2 – Christopher Paolini
Kontynuacja „Eragona”
4 część cyklu „Dziedzictwo”


Najgłośniejszy światowy megabestseller od 2003 roku. Od sierpnia 2003 roku nieprzerwanie na szczycie list bestsellerów. Eragon – bohater Paoliniego, młody wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść zły Urgals, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę, by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.
Eragon jest związany z Saphirą magiczną mocą, psychiczną więzią, która wzmacnia ich wzajemną siłę, lecz jest trochę...nieprzewidywalna. Król krainy, w której rozgrywa się akcja – Alagaesii – jest także Jeźdźcem, zaprzedał się jednak ciemnej mocy... W książce znajdujemy wszystko co niezbędne dla nowej generacji fantasy: wspaniałe walki, historyczne bronie, tajemniczy spisek i... kobieta elf, która pojawia się w snach Eragona. Czy Eragon pokona złego króla i zostanie Jeźdźcem Smoków, czy ulegnie ciemnej mocy? Odpowiedź poznamy w "Dziedzictwie".

Tytuł:

Dziedzictwo t.2
Autor:

Christopher Paolini
Seria:

Dziedzictwo
ISBN:

978-83-7480-229-1Tłumaczenie:

Paulina Braiter
Oprawa:

miękka
Format:

125x195
Liczba stron:

496
Rok wydania:

25 stycznia 2012
Cena detaliczna:

39,90 zł


2 komentarze:

  1. Niedawno udało mi się przeczytać "Eragona", więc jeżeli szybko uporam się z następnymi książkami to i tą część chętnie przeczytam.;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zamierzam zabrać się za tą serię już niedługo.

    OdpowiedzUsuń

Czytelniku zostaw po sobie nawet najmniejszy ślad. Wystarczy napisać małe "przeczytam" bądź "to nie dla mnie", ale pamiętaj podpisuj się pod każdym komentarzem żebym mogła Cię odwiedzić ;]

Obserwatorzy